KURUMSAL YAŞAM KOÇLUĞU

Vizyonunuzu ilerletemediğinizi, ekip oluşturmak konusunda sıkıntı yaşadığınızı veya liderlik yetkinliklerinizi artık geliştiremediğinizi mi farkettiniz?

Kesinlikle ; Yaşamınızda kişisel refahınız önceliğinizdir. İş ortamında yaşadığınız memnuniyetsizlik iş-yaşam dengesini etkileyeceği için sizde devasa bir etkiye neden olur.

Kurumsal koçlar , yaşamınızda bu kadar büyük etkisi olan iş hayatınızda size perkspektif kazandırarak vizyonunuz ve kariyer seçeneklerinizi değerlendirmenizde destek olur.

Bireysel ve işletme açısından performansınızı yükseltmek için sizi harekete geçirir.

Ekip oluşturma adına yeni sorumluluklar üstlenmekle ilişkilendirir ve öğrenmeyi destekler. Evet kurumsal koç, öğrenmeyi desteklemede uzmandır. Bilgiye dayalı ekonomi içerisinde,kendinizi pazarlanabilir ve risk alabilir kılmak için öğrenciliğinizi kariyer boyunca sürdürmek gerekir; zor olsada…

Ayrıca gelişim ve girişimin parçası olmak isteyen liderlerle yetkinliklerini arttırmak için proje ve revizyonlarda karşılıklı çözüm üretir.

Kısacası koçlar katalizör gibidir; çalışanın kendinden sorumlu davranışlarını kolaylaştırmaya ve geçiş deneyimleri esneklikle,güçlü kalarak ,şevkle ele almalarına yardımcı olur.

Kurumla çalışma süreci ;birey ve ekibin ihtiyaç ve tercihlerine bağlıdır.Sürenin uzaması veya kısaltılması mümkündür.

Profesyonel Yaşam Koçu: Zeynep Faika Bıyık

KURUMSAL YAŞAM KOÇLUĞU

Kurumsal Yaşam Koçluğu